../

Firmamız, Burkut Ofis Ticaret Ltd. Şti. 1976 yılında değerli büyüğümüz, rahmetli babamız, Ercüment Ekrem BURKUT tarafından, Topkapı / İstanbul'da kurulmuştur. Genel hırdavat ürünleri ile birlikte, bayiliklerini yaptığımız, sektör de en çok tüketilen ürünler olan Kaynak Elektrodları ve Flex Taşlama ürünleri satıcılığından edindiğimiz bilgi ve tecrübemizi, 2005 yılından itibaren 1974'den beri kesici, delici takımlar imalatı yapan MARATON HOLE markasının teknik hırdavat grubundaki bilgi ve tecrübesi ile birleştirerek, yüksek performans, üstün kalite ve uygun fiyat felsefesi ile Türkiye geneline Karbür Kesici Takım satışına ağırlık vermiştir.
Artarak gelişen bayi portföyümüze daha hızlı hizmet vermek ve nihai kullanıcıların markamıza daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla 2011 yılında Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:66 Karaköy / İSTANBUL adresinde şube açılışımız gerçekleşmiştir.

Vizyonumuz :

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir üretim şirketi olmak.Misyonumuz :

MARATON HOLE Markası olarak, kalıpçılık, ahşap dekorasyon, kuyumculuk, reklamcılık, diş laboratuarları vb. tüm imalat sektörlerinde kullanılan kesici ve delici takımların ihtiyaç duyulduğu tüm iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslar arası ve lider bir Türk şirketi olarak tanınacağız. Tüketicilere uygun fiyatla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp, müşterilerle güçlü ortaklıklar kuracağız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken, çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin menfaatlerine itibar edeceğiz. Kurumsal, sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.Hizmet Kadromuz :

Arif Hikmet BURKUT hikmetburkut@gmail.com


Ali BURKUT aliburkut@gmail.com

Yücel KARMAN eposta@burkutofis.com


Ender ŞENOL burkutofis@gmail.com