../

CNC PENSLERİ VE PENS TUTUCU ÇEŞİTLERİ HAKKINDA :


Perakende satış birimimizde, firmamız'ın üretim malzemelerimizinin satışı haricinde, muhtelif cnc pensleri ve pens tutucuları çeşitlerinin satışı da yapılmaktadır. Sitemizde görülmeyen ürünler için telefon veya mail ile bilgi alabilirsiniz.
ISO OZ VE ER TİP PENS TUTUCULAR

ISO PENS BAŞLIĞI OZ TİP

ISO PENS BAŞLIĞI ER TİP
Silindirik şaftlı pens tutucular : CNC tornalarda tarete bağlanılarak kullanılır, gövde şaftı silindirik olarak tasarlanmıştır, pens boyutları ve ihtiyaçlarınıza göre değişik tipler mevcuttur. ER Pens somunu dahil, pens hariçtir.Konik şaftlı pens tutucular : CNC tornalarda tarete bağlanılarak kullanılır, gövde şaftı konik olarak tasarlanmıştır, değişik mors konik tipleri mevcuttur. Pens boyutları ve ihtiyaçlarınıza göre 2 değişik tip mevcuttur, ER pens somunu dahil, pens hariçtir.

ISO OZ VE ER TİP PENS TAKIMLARI

ISO PENS TAKIMI OZ TİP

ISO PENS TAKIMI ER TİP
BT OZ VE ER TİP PENS TUTUCULAR

BT OZ TİP PENS TUTUCU

BT ER TİP PENS TUTUCU
Oz pens tutucular : OZ Pens Başlıkları SK30 SK40 SK50, BT30 BT40 BT50 ve HSK63A HSK100A konik şaftları ile CNC freze tezgahlarınıza uyumlu takımlardır. Universal Tezgahlara özel olarakta ISO30 ISO40 ISO50 konik şaftları ile delik delme operasyonlarınız için takımlandırma yapılabilir, OZ pens somunu dahil, pens hariçtir.

BT OZ VE ER TİP PENS TAKIMLARI

BT PENS TAKIMI OZ TİP

BT PENS TAKIMI ER TİP


OZ TİP PENS ÖLÇÜLERİ

462 E OZ PENS ÖLÇÜLERİ

467 E OZ PENS ÖLÇÜLERİ


ER TİP PENS ÖLÇÜLERİ

ER16 PENS ÖLÇÜLERİ

ER20 PENS ÖLÇÜLERİ

ER25 PENS ÖLÇÜLERİ

ER32 PENS ÖLÇÜLERİ

ER40 PENS ÖLÇÜLERİOZ - ER TİP PENS KAPAKLARI VE ANAHTARLARI

PENS KAPAKLARI

PENS KAPAK ANAHTARI


MONTAJ APARATLARI

PENS MONTAJ APARATI ÇELİK