../BAHCO HAKKINDA :

Perakende satış birimimizde, firmamız'ın üretim malzemelerimizinin satışı haricinde, piyasa'nın bimetal panc, elmas panc, hss demir testeresi, eğe çeşitleri, muhtelif el aletleri vb. gibi yüksek kaliteli ürün talepleri doğrultusunda İsveç BAHCO firmasının toptancı bayiliği bulunmaktadır.


PERAKENDE SATIŞIMIZ VARDIR.Tork Anahtarı Skalalı - BAHCO

Tork Anahtarı - BAHCO

Lindstorm Yankeski

Lindstorm Çeşitleri

Laplander Deri Kayışlı Testere - BAHCO

Kamp Seti Paslanmaz El Testeresi ve Bıçak - BAHCO

Demir Testeresi Kollu Profesyonel Tip - BAHCO

Çok Amaçlı Bıçak *2444* Mutfak - Kamp - Avcılık - BAHCO

Çok Amaçlı Bıçak *1446* Mutfak - Kamp - Avcılık - BAHCO

SB-2449 Ağır Hizmet Tip Bıçak Darbeye Dayanıklı - BAHCO

SB-2448 Ağır Hizmet Tip Iskarpela Bıçak Darbeye Dayanıklı - BAHCO

Kamp Baltası HFGPS-0,7-400FG - BAHCO

Balik Sirti Eğe BAHCO

Lama Eğe BAHCO

Motor Eğesi BAHCO

Mil Eğesi BAHCO

5'li Eğe Seti BAHCO

Bimetal Panc BAHCO

T Allen BAHCO

İzoleli Tornavida BAHCO

Allen Anahtar Topuzlu BAHCO

10'lu Tornavida Seti BAHCO

Torx Tornavida BAHCO

Demir Testere Ağızı BAHCO
BAHCO:


Bahco, ürünleri SNA Europe tarafından tasarlanan ve imal edilen, el aletleri sanayinde uluslararası bir markadır.Kökleri boru anahtarı ve modern kurbağacık gibi yenilikler ile başlayan bin sekizyüzlü yıllardaki İsveç Sanayi devrimine kadar uzanır.O zamandan bugüne ürün yelpazesini 7000 den fazla el aletine genişletmiştir.Bahco hikayesi 1886 yılında isveçli mucit Johan Petter Johansson (1853–1943) ‘un kendi firması Enköpings Mekaniska Verkstad’ı Enköping, İsveç de kurmasıyla başladı. Johan Petter, JP,bir mucit ve sanayiciydi.Modern Kurbağacığı (1891 ve 1892 yıllarında patenti alındı.) icat etti.

1890 yılında şirket ürünlerinin satış ve pazarlama hakları BA Hjort & Co firmasının kurucusu işadamı Berndt August Hjort (1862–1937) tarafından satın alındı. 1916 yılında Johan Petter Johansson Enköpings Mekaniska Verkstad daki hisselerini Berndt August Hjort ‘a sattı ve firma AB BA Hjort & Co. adı altında yeni bir ortaklığa dönüştürüldü. Ancak firma ismi 1954 yılında AB Bahco (BA Hjort & Co orijinal isminden türetilen bir kısaltma).Takip eden yıllarda Bahco birçok değişiklik ve satın alma işlemlerinden sonra yurtdışında varlığını kurmuş ve isveç borsasına girmiştir.
ÜRÜNLER:


Bahco ürün yelpazesi 7000 kalemden fazla profesyonel el aletlerinden oluşmaktadır.Örneğin; metal kesme testeresi,eğeler,çapak frezeler,anahtarlar,lokmalar ve aksesuarları,tork araçları,darbeli aletler ve bitsler,tornavidalar,penseler,özel otomotive aletleri,elektronikçi ve mekanik penseler,soğutma aletleri,depolama,ahşap aletleri,budama aletleri,ormancılık aletleri.


MERAK EDİLEN LOGO HAKKINDA:


1862 yılında İsveçli Göran Fredrik Göransson Bessemer Yöntemi kullanarak yüksek kalitede çelik üreten Högbo Stål & Jernwerks AB firmasını kurdu. Bu yeni teknoloji ile çelik teller için örneğin olta kancası üretmekte mükemmel olan bir dizi yeni uygulamalar keşfedildi. Olta kancası sert ve güçlü olmalı ama aynı zamanda kırılgan olmamalı. 1886 yılında , Göran aynı yüksek kalite çelikten testere bıçaklarının üretimine başladı. Bu özellikleri ve bıçak kalitesini vurgulamak için ürünler balık ve kanca logosu ile işaretlendi. Bugün tüm Bahco el ürünlerinde bu logo kullanılmaktadır.